Senior Kontroller (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Stabil háttérrel rendelkező gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Senior Kontroller

Feladatok

  • Terv-tény elemzések készítése;
  • Termelési költségek elemzése, riportok készítése;
  • Termelési költség-elhatárolások elkészítése, nyomon követése;
  • Szoros kapcsolattartás az anyavállalattal és a társosztályokkal, számukra kimutatások, prezentációk készítése;
  • Termék árkalkuláció készítése és vevői árváltozások kezelése;
  • Beruházások tervezésekor előrejelzések előkészítése;
  • Havi, éves zárási teendőkben aktív részvétel.

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi végzettség (előny: pénzügyi, gazdasági tanulmányok);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat kontrolling területén;
  • Termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
  • Számviteli ismeretek;
  • Haladó Excel tudás;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Cafeteria;
  • Bejárási támogatás;
  • Éves bónusz;
  • Stabil hátterű vállalat.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya