Senior Kontroller (Eger) (Eger)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi gyártó vállalat.

Részükre keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Senior Kontroller (Eger)

Feladatok

  • A leendő senior tudással rendelkező szakember egy gyártó vállalat kontrolling feladatait fogja majd ellátni;
  • Munkáját modern, automatizált rendszerek fogják támogatni (pl. PowerBI), így fókuszálni fog tudni a stratégiai kontrolleri feladatokra;
  • Összefogja az éves tervezés (budget) folyamatát;
  • Elemzéseket készít a vezetőség számára, ill. akár költségcsökkentési ötletekkel támogatja őket;
  • Havi szinten prezentálja a vezetőség részére a pénzügyi adatokat, elemzéseket annak érdekében, hogy a gyár eredményessége növekedni tudjon;
  • Részt vesz a zárási folyamatokban + külső és belső auditokon; illetve
  • A gyártási költség / önköltség számítása is a feladata lesz.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági diploma;
  • Gyártó vállalatnál szerzett kontrolleri tapasztalat, komplex/stratégiai gondolkodásmód;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Számviteli ismeretek.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, juttatások, teljes bejárástámogatás.
  • Támogató közeg és vezető.
  • Hosszú távú, stabil munkahely, ahol a kollégákat megbecsülik. Mi sem mutatja jobban, hogy a vállalatnál sokan 10+ éves munkaviszonnyal rendelkeznek.

Munkavégzés helye

  • Eger

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Eger