SENIOR Kontroller (Komárom-Esztergom megye) (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk szakembert egy európai tulajdonban lévő,

gyártási tevékenységet folytató vállalat számára,

az alábbi pozícióba:

SENIOR Kontroller (Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • Pénzügyi riportok/elemzések elkészítése a felsővezetés és az anyavállalat számára; illetve
  • Új kontrolling rendszer kialakítása: fő hangsúly a termelési kontrollingon van és a fő költséghelyek kialakításán;
  • Havi költségek elemzése, eltérések kivizsgálása;
  • Budget készítési folyamatban részvétel;
  • Terv/tény elemzések készítése;
  • Ad-hoc riportok és prezentációk készítése;
  • Részvétel a havi zárásokban.

Elvárások

  • Gazdasági diploma;
  • Min. 3 éves releváns tapasztalat gyártó vállalatnál (ennél több is lehet!);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Erős Excel és elemzői ismeretek.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés - ami a tapasztalati évek számától függ és cafeteria;
  • Bejárástámogatás (15 Ft/km).

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom