Senior kontroller (Tatabánya)

(Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior kontroller

Feladatok

  • Költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése;
  • Termelési költségek. anyagköltségek elemzése;
  • Részvétel a létszámtervezésben;
  • Elemzések, riportok (heti, havi) készítése a vezetés részére;
  • Belső adatbázis létrehozása;
  • Extra tevékenységek kalkulációja: átmunkálás, állásidő, túlóra, stb.;
  • Javaslattétel költségcsökkentésre, ezek egyeztetése a vezetőséggel;
  • Auditok koordinálása;
  • Pénzügyi-riportolási rendszer folyamatos fejlesztése;
  • Árváltozások elemzése, standard ár karbantartása készáru és komponens szinten.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség(kontrolling / pénzügy / számvitel);
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Kontrolleri tapasztalat gyártó vállalatnál (4-5 év);
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat;
  • Jó hangulatú, összetartó csapat;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya