Senior könyvelő (Budapest)

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Senior könyvelő

Feladatok

  • főkönyvi könyvelési feladatok elvégzése
  • beérkező költség és tárgyi eszköz számlák könyvelése SAP rendszerben
  • tárgyi eszközök - aktiválások, selejtezések, értékesítések analitikus könyvelése
  • bejövő pénzáramok könyvelése bankkivonatok alapján
  • törzsadatok nyilvántartása és kezelése
  • havi, negyedéves és éves zárás támogatása
  • kapcsolattartás társosztályokkal, és a németországi központtal

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség (számvitel szakirányú képzés előny)
  • megbízható német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt szükséges
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • prioritások kezelése, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, rendszerszemlélet
  • proaktivitás, nagyfokú önállóság
  • vezetői ambíciókkal rendelkező agilis személyiség
  • 2-4 év releváns tapasztalat könyvelési területen, multinacionális környezet előnyt jelent, de agilis kezdők jelentkezését is szívesen vesszük
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • a közösségi közlekedéssel történő munkába járás költségeihez való hozzájárulás fizetése, a kormányrendelet szerinti 86% helyett 100%-os mértékben
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

Munkavégzés helye

Központi Irodaház Budapest
Rádl árok 6.
1037 Budapest

Budapest