Senior könyvelő (Nagykőrös)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el részünkre fényképes önéletrajzod.

Senior könyvelő
142

Feladatok

  • Havi, negyedéves és éves adóbevallások elkészítése és ellenőrzése
  • Havi, negyedévi és év végi zárások előkészítése és ellenőrzése
  • Éves beszámolók készítése, beküldése
  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének teljes körű felügyelete és abban való aktív részvétele, a könyveléssel és adózással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hóvégi zárás során az összes analitika egyeztetése a főkönyvvel szemben
  • Adóhatóságok előtti teljes körű képviselet
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, adóigazolások ügyintézése
  • Tárgyi eszközök beszerzésének figyelemmel követése, aktiválása
  • Éves leltár és évközi rovancs koordinálása, ellenőrzése, jegyzőkönyvezése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • 3-5 éves tapasztalat pénzügyi és számviteli területen, melyhez aktív könyvelői gyakorlat társul
  • Magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Elemző látásmód, magas szervezői készség
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó attitűd, nagyfokú önállóság
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Stabil hátterű, konzervdobozokat gyártó partner cégünk részére SENIOR KÖNYVELŐ munkatársat keresünk nagykőrösi munkavégzésre.

  • Teljes munkaidőre kötött, határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Fiatalos környezet, támogató vezetőség
  • Munkaidő: 8:00-16:30
  • Munkavégzés helye: Nagykőrös

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös