Senior könyvelő (Győr-Moson-Sopron megye)

Senior könyvelőt keresünk mosonszolnoki telephelyünkre. Kiváló karrierlehetőség.

A hirdetés már lejárt!

19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Pénzügyi csapatunk új tagját keressük Senior könyvelő pozícióba. Ha, rendelkezel már többéves munkatapasztalattal rendelkezel és a nyelvtudásod is szeretnéd használni, akkor jelentkezz és építsd nálunk tovább karriered!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kontírozása és könyvelése, főkönyvi könyvelés
  • Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Banki utalások rögzítése, bankokkal kapcsolattartás
  • Pénztári bizonylatok könyvelése
  • Aktív részvétel havi és éves zárásokban, könyvvizsgálatban
  • Éves, negyedéves, havi bevallások és statisztikák készítése
  • Adózási projektben való részvétel
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Folyamatoptimalizálási, automatizálási projektekben aktív részvétel

Elvárások:

  • Könyvelőirodában vagy autóipari vállalatnál szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés (vállalkozási)
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági vagy gazdasági informatikai végzettség
  • Adótanácsadói képesítés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény- és eredményességi bónusz
  • Hűségprémium
  • Cafeteria
  • Albérlettámogatás
  • Bejárási támogatás
  • Ötletjutalom
  • Munkatársi ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

  • 9245 Mosonszolnok, Szabadság u.33.