SENIOR KÖNYVELŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

SENIOR KÖNYVELŐ

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KÖNYVELŐ (16-1895) pozícióba.

Feladatok

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása, felügyelete,
  • Havi, negyedéves zárási, jelentéskészítési feladatok ellátása,
  • Adhoc és rendszeres menedzsment jelentések készítése,
  • Beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • Ügyfél képviselete adóhatóság előtt,
  • Aktív kommunikáció munkatársakkal, ügyfelekkel.

Elvárások

  • Teljeskörű könyvelésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Gyönyörű iroda a belváros szívében,
  • Heti 4 nap home office lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Válsághelyzetben is biztos, nemzetközi háttér.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest