Senior könyvelő (Budapest) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior könyvelő

Feladatok

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása;
  • Havi, negyedéves, éves zárásban való aktív közreműködés;
  • Beszámoló, bevallások összeállítása;
  • Statisztikai adatszolgáltatások készítése;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, területekkel;
  • Főkönyvelő munkájának támogatása.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés;
  • Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat;
  • Gyártó vállalatnál szerzett 3-5 éves tapasztalat;
  • Számviteli jogszabályok és adótörvények naprakész ismerete;
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • Kiváló MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete;

Amit kínálunk

  • Dinamikus környezet és támogató vezetőség;
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladat;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Széleskörű juttatások.

Munkavégzés helye

  • Budapest

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Budapest