Senior Könyvelő (Tata régió) (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Részükre keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Senior Könyvelő (Tata régió)

Feladatok

  • Egy kisebb gyártó vállalatnál könyvelési feladatok ellátása (kb. 50 fős vállalat);
  • A bérszámfejtés felügyelete VAGY elkészítése (tapasztalattól függően);
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, iktatása;
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése;
  • Részvétel a havi és éves zárásokban;
  • Riportolás az ügyvezető tulajdonos részére.

Elvárások

  • Könyvelési területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Word, Excel ismerete;
  • Lojális életút, megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Családias környezet, együttműködő kollégák.
  • Korrekt bérezés.

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata