Senior Krimpelési Specialista / Field Service Engineer (Szombathely)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk autóipari gyártó vállalat és új pozíció nyílt náluk a globális sales csapatban.

Keresünk részükre kollégát, az alábbi pozícióba:

FIELD Service Engineer / Krimpelési specialista

Feladatok

  • Krimpelési technológia szakmai támogatása a külföldi és magyarországi gyárakban (Bulgária, Románia, Moldávia, Magyarország);
  • Új szerszámok üzembe helyezése, gépek beállítása;
  • Minőségügyi problémák esetén részvétel a hibák kivizsgálásában, vevői kapcsolattartás;
  • Vevők látogatása ezekben a régiókban (kb. 25 vevő összesen);
  • Az értékesítéssel foglalkozó csapat szakmai támogatása, akár pl. tárgyalásokon részvétel, amikor új projektről történik, egyeztetés;
  • Riportolás a regionális sales manager részére.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Mérnöki diploma;
  • Krimpelési technológia magas fokú ismerete (min. 5 év tapasztalat ilyen területen);
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Motiváló, versenyképes bérezés és csomag (ennek részleteit, autó lehetőségét személyesen/Teams-en fogom Önnel egyeztetni).
  • Home office lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Szombathely

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szombathely