Senior Minőségbiztosítási mérnök (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk autóipari beszállítóként esztergomi üzemében már több, mint 1500 munkatársukkal terveznek és állítanak elő elektronikai csatlakozó termékeket.

Termelési részlegeik: szerszámüzem, fröccsöntőüzem, kéziszerelde, automata összeszerelő-, felülfröccsöntő üzem.

Új termelési részlegükben tisztán elektromos hajtású járművekbe fognak gyártani kis, műanyag elektronikai csatlakozó komponenst.

Ez a fejlődés 180 fős bővülést jelent, emiatt keresünk többek között között tapasztalattal rendelkező Minőségbiztosítási mérnök munkatársakat.

Senior Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

Rád váró feladatok:

  • Termék- és gyártórendszerek ellenőrzése
  • Minőség-ellenőrző rendszerek felülvizsgálata és telepítése
  • Hibaanalízisek készítése, gyökérokok és korrekciós intézkedések megállapítása
  • Anyagok és termékek vizsgálata
  • Ellenőrzési tervek készítése a rajzok alapján
  • Vevői reklamációk feldolgozása
  • Riportok és akciótervek készítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett releváns tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Minőségügyi technikák ismerete (8D, 5Why?, ISHIKAWA, CP, FMEA, SPC, FC, stb.)
  • MS-Office eszközök ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pár hetes külföldi kiküldetés vállalása

Amit kínálunk

Szeretnél tapasztalt Minőségbiztosítási mérnökként új kihívások elé nézni? Fontos számodra a támogató csapat, a jó munkahelyi légkör?

Partnerünk saját állományába keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársakat egy júniusban nyíló, új automata szerelőüzembe.

Amit az alapbéren felül kínálunk:

  • Éves bónusz és 13. havi fizetés
  • Napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron
  • Lakóhelytől függően a bejárás vagy az albérleti költségek támogatása
  • Ingyenes vállalati buszjáratok (Esztergom és Dorog irányából)
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem
  • Home Office lehetősége
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Felelősségteljes munka, összetett feladatok

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom