Senior Minőségirányítási Mérnök (Debrecen)

Senior Minőségirányítási Mérnök

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Senior Minőségirányítási Mérnök pozícióba.

Feladatok

  • A minőségi teljesítmény elemzése statisztikai és analitikai eszközök, módszerek felhasználásával,
  • Termékpanaszok vagy bejelentett minőségi problémák elemzése és kivizsgálása a vállalati irányelvekkel és külső szabályozási követelményekkel összhangban,
  • A termék- vagy gyártási problémák kivizsgálása és a hibaelhárítás koordinálása,
  • Javító intézkedések, megoldások és fejlesztések kidolgozása,
  • Stratégiai szintű minőségügyi és folyamatos fejlesztési projektek vezetése,
  • A vonatkozó követelményeknek és szabványoknak való megfelelés biztosítása és azok betartásában való közreműködés,
  • A minőségirányítási rendszer hatékony végrehajtásának felügyelete,
  • A folyamatos fejlesztési technikák, mint például a Six-Sigma, Poka-Yoke, 5 Why, SPC stb. használatának előmozdítása,
  • A folyamatfejlesztési tevékenységek támogatása és irányítása,
  • Minőségellenőrzési rendszerek kidolgozása és végrehajtása,
  • Jelentés a kulcsfontosságú teljesítménymutatókról (KPI-k) a folyamatok betartása és a termékkel, folyamattal vagy rendszerrel kapcsolatos nem megfelelőségek megelőzése érdekében,
  • Külső és belső auditokban való részvétel és azok koordinálása,
  • Részvétel a keretrendszer biztosításában és a globális kockázatértékelési tevékenység koordinálásában,
  • Vállalati szintű hatással bíró, komplex projektek vezetése,
  • Új szempontok és műszaki területek kidolgozása a szabványos folyamatokba való integrálásuk érdekében.

Elvárások

  • Bsc diploma mérnöki területen, vagy egy kapcsolódó műszaki területen, vagy ezzel egyenértékű végzettség,
  • Időnkénti külföldi utazás vállalása (Németországba, negyedévente 2-4 kiutazás vállalás, maximum 1 hetes időszakok jellemzően),
  • Minőségügyi mérnöki tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Erős analitikus, döntéshozó és problémamegoldó gondolkodásmód,
  • A minőségbiztosítási terminológia, módszerek és eszközök ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • Új szabvány globális bevezetésére való nyitottság,
  • Képesség új folyamatok kialakítására vagy a meglévők módosítására az új szabvány követelményei alapján,
  • Stabil ismeret és tapasztalat projektmenedzsment területen.

Amit kínálunk

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen