SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (APQP, Folyamat- és Termékfejlesztés, Angol nyelvhasználat) (Mór)

Móri neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (APQP, Folyamat- és Termékfejlesztés, Angol nyelvhasználat)

Feladatok

  • A helyi gyár támogatása a globál QA szervezet feladatai mentén
  • A meglévő és új termékekhez kapcsolódó gyártási, ellenőrzési módszerek fejlesztése, minőségügyi oldalról történő támogatása
  • Folyamatos fejlesztési igények támogatása, elemzések a beszállított alapanyagokra vonatkozóan
  • Tesztelési, mintavételi és képzési módszerek fejlesztése
  • A minőségügyi szabványok és követelmények betartásának fejlesztése, innovatív módszerek kidolgozása
  • Adott termék/termékcsalád minőségének és megbízhatóságának biztosítása a minőségi költségek előtérbe helyezésével
  • APQP folyamatok lekövetése, termék prototípus gyártásának támogatása, PPAP dokumentáció elkészítése
  • A termékek fejlesztése és a gyártási problémák kiküszöbölése érdekében mérési módszerek kidolgozása, mérőeszközök beszerzése
  • Fejlesztési csapatokban, belső auditokon való részvétel
  • Dolgozók oktatása adott minőségügyi fejlesztési programhoz kapcsolódóan
  • Riportok, prezentációk készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5+ év mérnöki területen/minőségügyben szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Termékfejlesztésben (alapanyag, késztermék) szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, VDA, APQP, PPAP, FMEA, Control Plan stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • IT (MS Office) haladó ismeret
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kiemelkedő elemző gondolkodás
  • Jó kommunikációs, együttműködő és szervező készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi autóipari környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, jelenléti bónusz, élet- és balesetbiztosítás)
  • Teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye

Mór

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (APQP, Folyamat- és Termékfejlesztés, Angol nyelvhasználat), Mór

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Mór