Senior munkagéptervező mérnök (16-2887) (Pest vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Senior munkagéptervező mérnök (16-2887)

Nemzetközi járműipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Műszaki projektek koordinálása az ajánlattételtől a kivitelezésig,
  • Mezőgazdasági járművek és munkagépek alkatrészeinek tervezése 3D tervezőszoftverrel,
  • Járműkoncepciók létrehozása,
  • Rendszerek és alkatrészek integrálása a teljes járműbe,
  • Tervezési felülvizsgálatok végrehajtása,
  • Költségbecslés, beszállítók kiválasztása.

Elvárások

  • Legalább 5 év gépész tervezőmérnökként szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat mobil munkagépek vagy mezőgazdasági járművek tervezésében,
  • Folyékony, aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Gépészmérnök diploma.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi csapatban,
  • Új, izgalmas, kihívásokkal teli projektek,
  • Hibrid munkavégzés,
  • Szakmai képzések,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Munkába járás támogatása.

A munkavégzés helye

Pest vármegye