Senior pénzügyi elemző (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior pénzügyi elemző (Biatorbágy régió)

Feladatok

  • Belső elszámolóárak és eladási árak karbantartása, árváltozások elemzése;
  • A vállalat éves és középtávú terveinek, előrejelzéseinek elkészítése;
  • Terv- és tényadatok összehasonlítása, eltérések elemzése;
  • Költség- és bevételtervezés, előrejelzés;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a vállalat vezetése számára;
  • Készletek értékelése, készletváltozás elemzése;
  • Részvétel a havi zárásokban, éves auditokban;
  • J-SOX dokumentációk elkészítése, audit támogatása.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség;
  • 5-7 év gyártó cégnél kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret írásban-szóban egyaránt;
  • SAP átfogó ismeret, CO Modul használata;
  • Haladó szintű MS Excel tudás (pivot, függvények);
  • Jó analitikus készség, rendszerszemlélet;
  • Proaktív gondolkodás, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Teljesítménybónusz;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Stabil,fejlődő vállalati háttér;
  • Ingyenes vállalati buszjáratok biztosítása (Tatabánya, Érd, Budapest, Székesfehérvár).

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budaörs