Senior pénzügyi munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Senior pénzügyi munkatárs

Leírás

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A  Ferihegyen található, 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központjukba várják most új munkatársak jelentkezését akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Feladatok

  • Pénzügyi csapattal való szoros együttműködés
  • IT csapattal való együttműködés
  • Pénzforgalmi ÁFA kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • SAF-T auditállományban való végrehajtási folyamat segítése

Elvárások

  • Pénzügyi/ számviteli területen végzett felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • ÁFA bevallás készítésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 690.000- 1.200.000 Ft/hó
  • A bruttó havi bér 4,8%-ának az OTP Egészségpénztárra történő kifizetése
  • Havi 12.000 Ft értékű OTP SZÉP kártya
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 09:00-17:00 között történő munkavégzés
  • Teljes munkaidő
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre: heti 2-3 nap

  • Cafeteria, bérlettámogatás

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest