Senior Process Engineer (Fejér megye)

Senior Process Engineer

Álláslehetőség nyílt gyártó partnerünknél Fejér megyében. Az új pozíció célja, hogy az NPI csapatot technológia szempontból támogassa az új kolléga, a gyártási folyamatokat ismerje, ezáltal kialakítani és fejleszteni tudja, a gyártási dokumentációkat frissen tartsa és kapcsolatban legyen a beszállítókkal, a termeléssel egyaránt.

A munkakör feltételei

A pozíció betöltéséhez szükséges min. 3-4 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat hasonló munkakörben, felsőfokú műszaki végzettség és kommunikációs szintű angol nyelvtudás. Előny a tervezésben, CAD szofterek használatában szerzett tapasztalat és valamely megmunkáló technológiai ismeret.

Amit a megbízónk kínál

Az új kolléga egy nagy múlttal rendelező cégnél fog dolgozi, nyugodt munkakörnyezetben. Több éves tapasztalatát kamatoztatni tudja majd az új munkakörben, ötleteit megvalósíthatja, számos NPI projektben vehet részt. Széles körű juttatási csomag és támogató, jól együttműködő csapat várja.

Munkavégzés helye

Fejér Megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzával együtt.