Senior Project Coordinator (Construction) (Budapest)

Projekt Koordinátor

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Aktív beruházói szerep betöltése a projekt minden egyes szakaszában: (előzetes vizsgálatok, szabályozási terv módosítása, tervezés, kivitelezés, fit out munkálatok, egyes projekt ütemek eladása)
  • Projekt Menedzserrel szoros együttműködés, projekt menedzser útmutatása szerint
  • Alvállalkozói pályázatok lebonyolítása (tervező, műszaki tanácsadó, kivitelezők stb)
  • Alvállalkozók munkájának irányítása és felügyelete
  • Projekt költségvetések, projekt jelentések, ütemtervek, prezentációk és egyéb, a projekthez kapcsolódó dokumentumok elkészítése.
  • Szoros együttműködés a kivitelezői csapattal, a kivitelezési munkálatok követése
  • Iroda bérbeadási/ lakás eladási folyamat és a bérbeadási/lakás értékesítési csapat műszaki támogatása
  • Tervezők koordinálása
  • Fit out munkálatok koordinálása
  • A Leed/Breeam  és a Well tanúsítási folyamatok támogatása
  • Projekt adminisztrációban aktív részvétel

Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cégcsoport alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A dinamikusan fejlődő ingatlanfejlesztési csapatunkba új kollégát keresünk

PROJEKT KOORDINÁTOR
munkakörbe.
Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy lelkes és innovatív csapat tagja legyél.

ELVÁRÁSOK:

  • Bsc/Msc építőmérnöki vagy építészmérnöki diploma
  • Min. 3 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Előnyben részesítjük az ingatlanfejlesztő vállalati tapasztalatot
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és analitikai készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol
  • Számítógépes ismeretek: a Microsoft Office termékeket, Microsoft Project
  • Kerület Szabályozás tervmódosításban, építési engedélyezési folyamatban szerzett tapasztalat előnyt jelent

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikusan fejlődő profi csapat
  • Figyelemfelkeltő, izgalmas projektek
  • Kiváló munkakörülmények, támogató és barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Magyarország, Budapest
Budapest