Senior projektmenedzser (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. -nél érdekes projektek várnak Rád egy felgyorsult és dinamikusan fejlődő iparágban, ahol minden nap új dolgokkal találkozhatsz. Amennyiben szeretnéd ebben az izgalmas időszakban rengeteg tervezéssel, újragondolással, Velünk közösen építeni a jövőt, jelentkezz hozzánk bővülő csapatunkba!

Senior projektmenedzser

FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD

  • túlnyomó többségben IT fejlesztési projektek vezetése
  • erőforrás, költség- és ütemtervezés
  • projektdokumentációk elkészítése és aktualizálása
  • terv-tény adatok mérése, előrehaladás monitorozása
  • informatív előrehaladási jelentések készítése és bemutatása adott riporting szintnek megfelelően
  • probléma, kockázat strukturálása, változások azonosítása, megoldásfókuszú döntés előkészítő anyagok készítése, szükség esetén eszkaláció kezdeményezése
  • a projektre delegált kollégák munkaterhelésének és feladatainak követése, menedzselése, kommunikáció a csapaton belül és a külső/belső ügyfelekkel
  • eredménytermékek bemutatása, elfogadtatása, projektzárás
  • a projektportfolió menedzsment és a projektalapú működés továbbfejlesztésével kapcsolatos feladatok támogatása

TÉGED KERESÜNK HA

  • IT projektmenedzsment területen szerzett 5+ éves tapasztalatod van
  • elméleti és gyakorlati fejlesztési- és projektmódszertani ismeretekkel rendelkezel
  • JIRA felhasználói szintű alkalmazása nem okoz gondot Számodra
  • Nagyobb létszámú team-ek koordinálásában szereztél már rutint
  • Magas szintű asszertív kommunikációs képesség, strukturált gondolkodás jellemez
  • Tanácsadói szemlélettel mindig törekedsz az ügyfélközpontúságra
  • Erős analitikus képessége és rendszerszemléleted van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz

ELŐNYÖS HA

  • államigazgatásban szerzett tapasztalattal bírsz
  • CAPM/PMP képesítés megléte

AMIT NYÚJTUNK SZÁMODRA

  • részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén
  • növelheted nálunk sikeres projektjeid számát és tovább építheted jövőálló karriered
  • nyílt és dinamikus csapat megbecsült tagja lehetsz
  • szakmai/módszertani képzési lehetőségek mellett, nálunk feltúrbózhatod soft skilljeidet is az önfejlesztési képzési támogatásunkat kihasználva
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • rugalmas munkarendet és nagyarányú home office lehetőséget biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest