Senior Python fejlesztő - Django keretrendszerrel (Budapest)

Senior Python fejlesztő - Django keretrendszerrel

/ * Akár teljes távmunka || Nemzetközi projektek|| Teljes munkaidő */

2016-ban alakult szoftverfejlesztő partnerünk nagy multinacionális cégek tesztelési, valamint fejlesztési projektjeihez nyújt segítséget. Jelenleg Python fejlesztő kollégát keresnek bővülő Scrum csapatukba. 4 Python-os kolléga Lengyelországban, 2 Angliában dolgozik. Munkanyelv az angol.

Képes vagy perspektívát váltani, szeretnél mindig újat tanulni és érdeklődsz a legújabb a szoftvertechnológiák iránt?Jelentkezz az önéletrajzod elküldésével!Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Funkcionális és technikai tervezésben való részvétel
  • 3rd party applikációk integrálása a rendszerhez
  • Teljesítménynövelés

Elvárások:

(A backend technológiákból minél többet ismerj, használj.)Backend Tech Stack
  • Python 3.6
  • Lightweight web frameworks (plFlask, Starlette)
  • Django 1.11
  • Django Rest Framework 3.7.7
  • asyncio (AIOHTTP)
  • ElasticSearch 5.5
  • Celery
  • RabbitMQ
  • Postgres
  • GitHubA frontendes technológiák ismerete csak előny:Frontend Tech Stack
  • Angular 6+
  • Angular Material
  • Bootstrap
  • NGRX / State Management
  • RXJS
  • SASS

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület

Budapest