Raktáros (Budapest)

Bizonyos pozícióink esetében videóinterjút folytatunk.

Senior Raktáros

Feladatok

  • Gyűjtő fuvarozással kapcsolatos raktározási feladatok ellátása
  • Dokkoló kapukon targoncákkal történő ki- és berakodás
  • Rakodás irányítása
  • Mindennapi kommunikáció a raktárosokkal, futárokkal egyaránt
  • A rendszertechnikai eszközök (pl. vonalkód leolvasó) napi használata
  • A tehergépkocsik fel- és lerakodása a munkavédelmi előírások betartásával

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Legalább 3 év raktári tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Homlokvillás targoncavezetői gyakorlat
  • ADR ismeret vagy képesítés előnyt jelent
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 17:00- 01:30-ig.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Korrekt bérezés
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest