Senior REACT, WEB FrontEnd Fejlesztő szakember (Budapest)

Senior REACT, WEB FrontEnd Fejlesztő szakember

Egy német logisztikai multinacionális nagyvállalat (DPDHL) projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett már többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés és -tervezés: CR, bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Követelményanalízis és végrehajtás,
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.)
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció (németül)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 5 év tapasztalattal rendelkezel REACT, REACT Native, TypeScript, HTML5, Java Script, Java EE, CSS, Xamarin, Spring Boot, Swagger, REST, Cucumber technológiákban
  • További ismeretek: tapasztalat GIT használatban, SCRUM (JIRA&Confluence)
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre

Előnyök

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Budapest