Senior recruiter home office-ból (Budapest)

Szeretsz önállóan dolgozni akár otthonról? Csatlakozz hozzánk, heti 2 napban új, 13. kerületi irodánkban a hét fennmaradó részében pedig dolgozz otthon. Ha van már tapasztalatod toborzásban/kiválasztásban akkor kopogtass be hozzánk!"
Több érvünk is van, ami miatt úgy gondoljuk, nálunk új dimenziók nyílhatnak számodra a recruitment területén!

Egyrészt, mert Magyarországon a munkaerő közvetítésben az élen járunk.

Másrészt több szakértő csapatunk működik különböző specializációkkal pl.: pénzügy, IT, SSC-fókusz, fizikai toborzás... és még sorolhatnánk.

Multikról a kisebb cégekig számtalan ügyféllel dolgozunk együtt, ha végig mész Budapesten és figyeled a nagy céglogókat, valószínűleg mi megfordultunk már abban az irodában tanácsadóként.

Senior recruiter home office-ból

Feladatok

Ha szívesen velünk tartanál a munka világának formálásában, íme egy kis ízelítő a mindennapi feladatokból:

  • munkaerő-közvetítési projektek, teljes körű menedzsmentje,
  • a legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel
  • jelöltek interjúztatása, pályáztatása és szakmai támogatása a teljes folyamat alatt
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, pozíciók felvételétől a keresés sikeres lezárultáig
  • a jelölt köröd munkaerőpiaci változásainak követése, kapcsolati háló folyamatos építése
  • nyelvtudás ellenőrzés a folyamatban, akár több nyelven
  • szakértővé válás a specializált területeden legyen az IT, pénzügy, vagy akár mérnöki keresések
  • akár On-Site, az ügyfélnél történő, toborzási projektekben való részvétel rövid (3 hónap) vagy akár hosszú távon (1-2 év)
  • új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és a
  • Randstad szolgáltatásainak bemutatása/értékesítés

Követelmények

Mit keresünk?

  • tapasztalt vállalati vagy ügynökségi recruitert vagy sourcert, de nyitottak vagyunk bármilyen szakmai tapasztalatra üzleti vonalon (pénzügyi, mérnök, IT, SSC-BSS, logisztika, értékesítés, marketing stb.) ha szeretnéd átképezni magad
  • kiváló, aktív angol nyelvismeretet - de jöhet mellé más nyelvtudás is
  • tanulni, fejlődni akarást, nyitott szemléletet
  • felsőfokú végzettséget, vagy megkezdett felsőfokú tanulmányokat és releváns szakmai tapasztalatot
  • legyél kitartó és motiváljon a siker, érdekeljen és szeress kapcsolatokat építeni
  • nagy a pörgés nálunk, így előny, ha te is szeretsz több mindenre figyelni egyszerre, és jó kommunikációs képességgel is rendelkezel

Amit kínálunk

Nálunk nem csak a sourcing és az interjúztatás a fókusz, emellett lehetőséged van on-site projekten az ügyfélnél ülve kipróbálni magad, és az üzletfejlesztésbe is belekóstolhatsz. Vagy akár ezt mind csinálhatod egyszerre - persze megfelelő keretek között, hogy a magánéletedre is legyen időd.

Értékeljük a teljesítményed és arra bíztatunk, hogy akár cégen belül is próbáld ki magad több területen, fejleszd magad.

Még miért válaszd a Randstadot?

  • biztos nemzetközi háttérrel folyamatosan növekszünk, csatlakozz hozzánk most, és légy részese a sikereinknek!
  • alapbér és cafetéria melletti teljesítményalapú bónusz rendszerrel díjazzuk a teljesítményed
  • jelenleg heti 3 home office-ban és 2 napot az irodában dolgozunk,
  • nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon
  • egy olyan piacvezető cég vagyunk HR területen, ahol a kollégák folyamatosan tanulnak egymástól
  • kiszámítható karrierút , vezető pozícióink 80 %-a belső előléptetéseken alapul
  • 2021-ben, immár negyedik alkalommal lettünk díjazottak a Szerethető Munkahelyek versenyén
  • befogadó szakmai csapat vagyunk sok színes személyiséggel

Budapest