Senior Software Architect (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. online portfólióját fejlesztő csapatunk elkötelezett az új technológiák iránt. Saját megoldásban fejlesztünk online portál és listing megoldásokat SQL / NoSQL alapon, hibrid microservice architektúrában, automatikusan tesztelhető és deploy-olható infrastruktúrában. Fiatal, dinamikus csapatunk több scrum team-re osztva rövid, pörgős sprintekben dolgozik, agilis módszertani és fejlesztési környezetben.

Senior Software Architect

Kit keresünk?

Olyan, különböző, modern architekturális stílusokban és fejlesztési módszertanokban jártas, senior kollégát keresünk, aki a Fejlesztési üzletág Architect csapatának tagjaként alkalmas lehet a termékgazdákkal közösen gondolkodni és a velük közösen meghatározott fejlesztési célok megvalósítását tervezni, koordinálni, a megvalósításban résztvevő, szoftverfejlesztő csapatokat szakmailag támogatni, - valamint szívesen részt vállal az online termékek és szolgáltatások fejlesztési céljainak architekturális és stratégiai tervezésében is.

Jellemzőbb technológiák és paradigmák:

  • C#, .NET, ASP.NET MVC, Web API, REST
  • JavaScript, TypeScript, jQuery, Vue.js, Nuxt, SPA
  • SQL / NoSQL, MongoDB, PostgreSQL, MS SQL, ElasticSearch, Couchbase, Redis, RabbitMQ, Message Broker
  • Docker, Swarm, Portainer, Kong + Konga, Nginx, Linux / Windows, Kudu, Hangfire
  • GitHub, Git Stach, Sonar, Jenkins
  • Clean Code, SOLID, CI/CD, Infrastriuctiure as a Code
  • Scrum, Kanban, DevOps, TDD, DDD

Minimum elvárások:

  • Mélyebb elméleti tudás és többéves gyakorlati tapasztalat a fenti technológiák és paradigmák többségében
  • Analitikus gondolkodás, stratégiai látásmód
  • Üzleti érték, valamint ROI- és célorientáltság
  • Precizitás
  • Csapatmunka, Coaching-, Mentoring-tapasztalat
  • Kommunikációs és prezentációs készség, aktív, hatékony tudásmegosztás
  • Igényes munkavégzés, agilis dokuemntáció, különböző, modern architektúra-diagramok kászségszintű, célirányos alkalmazása

Előnyök:

  • Széleskörű, agilis módszertani ismeretek, Agile Coaching tapasztalat, DevOps-jártassás
  • Distributed architecture / SOA / microservices
  • Architecture, Design & Socia-srchitectural Patterns

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes szakmai kihívások
  • Home Office
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • State-of-the-art patterns, tools, architecture
  • Legacy rendszerek folyamatos modernizálása, migrálása modern architekturális és infrastrukturális környezetbe
  • Összetartó csapat
  • Coding dojok, code review-k
  • Közös sörözések, közös futás, csocsó

Munkavégzés helye

Budapest

Önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest