Senior System Engineer (Budapest)

Senior System Engineer

Cég ismertető

2013-ban alapították a céget, létszámuk jelenleg 20 fő. 2019-ben már 5500+ ügyfél, 3000+ szerver, 68 rack szekrény és 750m árbevétellel rendelkeztek, ami ebben az évben várhatóan tovább fog növekedni.

3 fontos érték szerint működik a cég:

1.) minőség
2.) ügyfélközpontúság (magas színvonalú szaktanácsadás közvetlen, kedves stílusban),
3.) korrektség (az ügyfelek és a munkavállalók felé is).

Igen széleskörű, magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtanak a szerverbérlés-, üzemeltetés és szerver hosting piacon, továbbá VPN, domain regisztráció, streaming, cloud, tárhely, szoftverbérlés, szervertelepítés szolgáltatásokat nyújtanak ügyfeleiknek. A legmodernebb eszközökkel dolgoznak, és stabil, megbízható szolgáltatást adnak partnereiknek, akikkel közvetlen kapcsolatot tartanak fent. Ügyfeleik a magyarországi KKV krémje közé tartoznak, valamint jelentős számú magánszemély is szerződött partnerük.

Pozíció leírása

  • Az IT csapat részeként fogsz dolgozni, amelyet projektmenedzser munkatársuk is segít koordinálni.
  • Közvetlen felettesed Senior rendszermérnök (csoportvezető) kolléga, azonban a napi operatív munkában a cégvezető is részt vesz, ő is felettesed lesz.
  • Délelőttönként standup-ok vannak rendszermérnököknek a projektmenedzserrel.
  • A csapat összetétele jelenleg 2 junior- és 3 senior rendszermérnök kolléga dolgozik együtt (2 egymás melletti szobában vannak).

Napi feladatok:

  • Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra teljes üzemeltetése
  • 3 szerverterem hálózati infrastruktúrájának tervezése és üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Havi 1 hetes készenlét

Pozíció feltételei

Minimum 4-5 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:
  • Linux (leginkább Debian)
  • Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL,
  • Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)
Ezenkívül:
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat komolyabb weboldalak üzemeltetésében
  • Streaming illetve Openstackben ismeret
  • Infrastruktúra automatizáció ismerete (Ansible, puppet), script nyelvek ismerete
  • Docker technológiában szerzett tapasztalat
  • Mentési, archiválási technológiák ismerete
  • Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)
  • Szakmai alapszintű angol nyelvtudás (ügyfeleink 95%-a magyar, így csak a munkájának megértéséhez kell az angol nyelvtudás)
Keresett személyiségjegyek és kompetenciák:

Képes az önálló munkavégzésre, de a csapatmunkára is, problémamegoldó személyiség, felelősségteljes, terhelhető, ügyfélorientált gondolkodásmódja van, a munkához szükséges szociális érzékkel bír (ügyfelekkel való kommunikáció, csapatmunkára való nyitottság), igényes a precíz munkára, lelkiismeretes, lendületes, rugalmas, pozitív hozzáállása van a munkához, szeretne fejlődni.

Juttatások, tudnivalók
  • Bérezés: alapbér + készenléti pótlék
  • Eseti jelleggel bónusz (főleg év végén)
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap HO
  • Fiatalos csapat
  • Éves szinten 2 teljesítményértékelés
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezéshez kattint a 'Jelentkezem/Apply now' gombra és töltsd fel vagy frissítsd profilodat.

Budapest