Senior szoftverfejlesztő (Pécs)

Cégünk által fejlesztett komplex és egyedi rendszerek tervezése, fejlesztése, programozása.

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 30 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén. Az innovációs díjakkal jutalmazott rendszereink 12 városban és 9 megyében üzemelnek.

Új kollégát keresünk, aki Senior szoftverfejlesztőként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok:

  • Részvétel komplex rendszerek tervezésében, fejlesztésében, tesztelésében
  • A cég által fejlesztett informatikai rendszerek továbbfejlesztése, hibakeresés, hibák javítása
  • Együttműködés a többi fejlesztővel, kód review
  • A fejlesztés folyamatos dokumentálása

Elvárások:

  • Informatikus végzettség
  • Gyakorlat rendszerek tervezésében és programozásában
  • Objektum orientált fejlesztési szemlélet
  • Java és/vagy C/C++ programozási nyelvismeretek
  • GIT tapasztalat
  • SQL alapú adatbázisok használatának ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban

Előnyök:

  • LINUX ismeretek
  • Mobil platformok (Android, iOS) ismerete
  • Qt/QML tapasztalat
  • MySQL, PostgreSQL ismeretek
  • Tervezési eszközök ismerete (pl.: Visual Paradigm)
  • Térinformatikában szerzett tapasztalat
  • Megvalósult projektek bemutatása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes javadalmazást, bónuszokkal
  • Hosszú távra tervezünk Veled
  • Képzési lehetőségeket
  • Szakmai fejlődést biztosító, felelősségteljes feladatokat
  • Jó csapatot, színvonalas munkafeltételeket
  • Család-barát, kiszámíthetó és rugalmas munkaidőt
  • Csapatépítőket és kikapcsolódási lehetőségeket
  • Gyümölcs, kávé és teafogyazstás

Pécs