Senior technológiai bevezetési mérnök (Kunszentmárton)

Építési-bontási törmelék feldolgozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior technológiai bevezetési mérnök

Elvárások:

Gyártó-cégnél szerzett releváns mérnöki tapasztalat., Műanyag gyártásban szerzett tapasztalat. (Különösen extrudálásban)

Előnyt jelent:

Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Vegyészmérnök végzettség, Aktív angol, német vagy olasz nyelvtudás

Feladatok:

A gyártósorok első üzembe helyezéséhez szükséges előkészületek végrehajtása,, A gyártási technológia elsajátítása után az új kollégák kiválasztása, képzése és betanítása,, Műszaki dokumentációk készítése magyar nyelven,, A termékek gyártásában és tesztelésében való aktív részvétel.

Amit kínálunk:

Nagyfokú szabadság és önállóság a munkavégzés és a tevékenység irányítása során, Versenyképes juttatási csomag, Izgalmas feladatok egy feltörekvő, bővülő és beruházásokat folytató nemzeti vállalatnál

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton