SENIOR TRANSZFERÁR TANÁCSADÓ és TRANSZFERÁR MENEDZSER (Budapest)

Dinamikusan fejlődő, bővülő ügyfélkörrel rendelkező nemzetközi hátterű partnerünk az adózás és transzferárazási terület szakértője. Jelenleg a budapesti csapatukba bővítés céljából keresünk SENIOR TRANSZFERÁR TANÁCSADÓ és TRANSZFERÁR MENEDZSER kollégákat.

Szívesen lennél tagja egy családias hangulatú, magas színvonalat képviselő szakmai műhelynek, ahol érdeklődésed szerint foglalkozhatsz a transzferárazás elméleti és gyakorlati kérdéseivel, az oktatással (egyetemeken, webinarok keretében), vagy akár az ügyfélkapcsolatok ápolásával? Akkor nem kell tovább keresned. Egy nemzetközi hálózat tudásközpontjának tagjaként itt biztosan értékteremtő munkát végezhetsz!

Ha úgy érzed, hogy a feladatok, vagy az elvárások közül nem minden egyezik 100%-ban a Te tapasztalataiddal, de szimpatikusak számodra a csapat által képviselt értékek, akkor is küldd el a jelentkezésed, hogy egyeztethessünk a részletekről és az elképzeléseidről!

SENIOR TRANSZFERÁR TANÁCSADÓ és TRANSZFERÁR MENEDZSER

Feladatok

- transzferár dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata

- transzferárazásban érintett ügyfelekkel való kapcsolattartás, tanácsadás

- transzferár dokumentáció készítéséhez szükséges adatbázis szűrések elvégzése, koordinálása

- transzferárazás témában külső és belső oktatás tartása

- angol és magyar nyelvű szakmai hírlevél/tájékoztató anyagok tartalmának kidolgozása

- a cég weboldalán futtatott blog szakmai tartalmának összeállítása, frissítése

- egyéb nyomtatott vagy elektronikus sajtóban megjelenő publikációk előkészítése

- hazai és nemzetközi szakmai továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel

- adóhatóság előtti szakmai képviseletben való közreműködés, szakmai támogatás nyújtása

- meglévő belföldi vagy nemzetközi szakmai szervezetben való részvétel, szerepvállalás

Menedzseri szint esetén feladataid az alábbiakkal egészülnek ki:

- transzferárazási tanácsadó kollégák képzése, betanítása, munkájuk koordinálása (8-10 fős csapat)

- a projektek határidőben történő teljesítésének biztosítása, valamint a hatékonysági és jövedelmezőségi szempontok maradéktalan érvényesítése.

Követelmények

- felsőfokú jogi és/vagy pénzügy-számvitel szakirányú közgazdász végzettség

- minimum 3-4 év tapasztalat transzferárazás tanácsadás területén, menedzseri szinten minimum 5-6 év szakmai tapasztalat, csoportvezetői / vezetői tapasztalattal kiegészítve

- tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás

- hatékonyság, önállóság, precizitás

- ügyfélközpontú hozzáállás

Amit kínálunk

- átlátható szervezeti felépítés

- családias hangulat

- work-life balance

- részvételi lehetőség a cég életét érintő döntésekben

- változatos nemzetközi ügyfélkörrel való együttműködés lehetősége

- szakmai kihívások

- oktatási lehetőség neves egyetemeken, elismert szakmai szervezetekben

- színvonalas szakmai műhelymunka, nemzetközi tudásközpontban való aktív alkotó tevékenység

- egyéni erősségekre épített karrier lehetőség

- szakmai munkát segítő adatbázisok teljes tárháza (Bloomberg, Amadeus stb.)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest