Senior Vámkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Senior Vámkezelő

Leírás

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A  Ferihegyen található, 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központjukba várják most új munkatársak jelentkezését akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vámkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vámkezelői végzettség
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 629.000 Ft/ hó bérezés
  • A bruttó havi bér 5%-ának az OTP Egészségpénztárra történő kifizetése
  • Havi 12.000 Ft értékű OTP SZÉP kártya
  • Gépkocsival vidékről bejáróknak 30Ft/km támogatás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 - 16:00-ig vagy 14:00-22:00-ig történő munkavégzés
  • Teljes munkaidő

  • Cafeteria, bérlettámogatás

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest