Senior villamosmérnök (Elektronika) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

                    Legyünk együtt sikeresek!

  Gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Senior villamosmérnök (Elektronika)

Feladatok

  • Beszállítói alkatrészek minőségének biztosítása, fejlesztése;
  • Alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése;
  • Kimutatások készítése;
  • Auditok végrehajtása a beszállító telephelyén;
  • Aktív részvétel a belső és külső auditokon.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Középszintű angol nyelvismeret;
  • Minimum 3+ éves gyártásban, termelésben szerzett munkatapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kafetéria;
  • Ingyenes vállalati buszjárat (Tatabánya, Érd, Budapest).

Előnyök

  • Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények ismerete;
  • Probléma megoldó módszerek ismerete (8D, 5W);
  • Auditálási ismeretek, auditori végzettség;
  • Autóipariban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Budaörs

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1231-03-67, +36 30/294-5850

Budaörs