Senior webfejlesztő (Szeged)

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal.

Medior webfejlesztő

Feladatok

  • Meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
  • Felelősség a fejlesztett kódért, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
  • Tesztelőkkel való együttműködés
  • Kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálása és fejlesztése
  • Aktív részvétel a szervezet tudásmegosztásában, belső képzések tartásán keresztül

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú (IT/mérnöki) végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat objektum-orientált programozási nyelvek, komponens alapú tervezések, különböző front-end keretrendszerek területén (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, AngularJS, Angular, JQuery, Git)
  • Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Angol nyelv magabiztos használata

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok, szakmai képzési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Belvárosi irodában magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged