Senior Windows szerver rendszermérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. Központjuk Budapesten, a 13. kerületben található.

Senior Windows szerver rendszermérnök

Feladatok

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv)
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása
  • A leszállított rendszer SLA alapú utótámogatása
  • Hardver technológiákkal, infrastruktúrával kapcsolatos egyéb rendszermérnöki feladatok ellátása
  • Rendszertervezés, konfigurálás
  • Implementáció
  • Dokumentálás
  • Hibakeresés, problémák megoldása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának összeállítása
  • Ügyfelekkel történő szakmai konzultáció
  • Üzemeltetés támogatás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Az alábbi területek közül min. 3 terület alapos, mély ismerete:
  • Windows Server
  • Active Directory
  • Exchange Server
  • System Center
  • Sharepoint
  • Office 365
  • Azure
  • Hyper-V
  • VMware
  • Szerver, storage, SAN területek ismerete
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest