Service Desk Agent/ Ügyfélszolgálati munkatárs (WHC02597) (Budapest)

Service Desk Agent/ Ügyfélszolgálati munkatárs (WHC02597)

Beszélsz németül és angolul? Ha van már tapasztalatod vagy szívesen kipróbálnád magad ezen a területen, akkor ez a lehetőség neked szól!

Jelentkezz nemzetközi, kereskedelmi partnervállalatunk Service Desk Agent/Ügyfélszolgálati munkatárs pozíciójába, amely változatos feladatkört és fejlődési lehetőséget biztosít számodra.

Feladatok:

  • E-mailen és telefonon keresztül érkező kérések feldolgozása német és angol nyelven
  • Hibajegyek készítése és kezelése, megoldása és továbbítása a különböző megoldócsapatoknak (2st, 3st),
  • Üzleti informatikai rendszerekben felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, kezelése

Elvárások:

  • Német és angol nyelvtudással rendelkezel
  • Érdeklődsz és nyitott vagy az új IT-megoldások iránt
  • Önállóan, felelősségteljesen végzed a munkád
  • Nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel
  • Ráérsz heti minimum 30 órában is dolgozni

Munkavégzés helye

1112 Budapest Balatoni út 2/A

Budapest