Sharepoint Application Administrator (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Sharepoint Application Administrator

Feladatok:

  • Sharepoint szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása.
  • A Microsoft Office SharePoint Server, Windows Server, Windows SQL Server , Windows Office Online Server üzemeltetése.
  • Custom code és SharePoint Hosted Appok támogatása.
  • Az alkalmazáshoz kapcsolódó hibák felderítése és megoldása, más megoldócsoportokkal és a gyártóval való együttműködés.
  • Konzultáció belső és külső ügyfelekkel.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • 1-2 év MS rendszeradminisztrátori és SharePoint üzemeltetési tapasztalat.
  • Szakmai angol középfok szintű tudás

Előnyök:

  • Win 2012 Network Infrastructure (TCP/IP, DNS, etc.)
  • Active directory Service.
  • MS-SQL üzemeltetési ismeretek

Budapest