Shop eladó és töltőállomás kezelő - Pér (Pér)

A hirdetés már lejárt!

A Normbenz Magyarország Kft. a magyarországi LUKOIL töltőállomás hálózat üzemeltetője. Jelenleg 79 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát kollégákkal várja vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Bővülő csapatunkba

Shop eladó és töltőállomás kezelő

munkatársat keresünk.

Legyen a munkatársunk! Fő feladatok:

  • üzemanyag- és shop termék eladás,
  • pénztár kezelés,
  • árufeltöltés,
  • tiszta és kellemes környezet megteremtése,
  • ügyfélbarát kiszolgálás.

Elvárások

  • Kereskedelmi eladó vagy töltőállomás kezelő képzettség. Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon a képesítés könnyen és díjmentesen megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Előnyök

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Ágazatai átlag feletti jövedelmezés és pótlékok
  • Bejelentett, stabil munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Negyedéves bónusz
  • Bejárási költség támogatás
  • Azonnali munkábaállási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Pér

Pér