Shop eladó és töltőállomás kezelő - Zsámbék autópálya (Zsámbék)

A hirdetés már lejárt!

A Normbenz Magyarország Kft. a LUKOIL Töltőállomások Üzemeltetője. Jelenleg 79 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát dolgozóival várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Csatlakozz hozzánk

Shop eladó és töltőállomás kezelő

pozícióba!

Legyen a munkatársunk! Fő feladatok:

  • shop termék és üzemanyag eladás,
  • pénztár kezelés,
  • árufeltöltés,
  • tiszta és kellemes környezet megteremtése,
  • ügyfélbarát kiszolgálás.

A töltőállomások 24 órás nyitvatartásúak, ezért folytonos munkarendben működnek.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy töltőállomás kezelői végzettség. --> Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon könnyen és díjmentesen megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett, kulturált megjelenés és viselkedés

Előnyök

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Ágazatai átlag feletti jövedelmezés és pótlékok
  • Bejelentett munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Bónusz
  • Bejárási költség támogatás, üzemanyag kedvezmény
  • Tervezhető munkaidő
  • Azonnali munkábaállási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Zsámbék autópálya

Zsámbék