Sírásó-ravatalozó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

BKM Nonprofit Zrt.

BTI Temetkezési Főigazgatósága

Sírásó-ravatalozó

munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Temetési szertartások előkészítésében való részvétel,
  • elhunytak ravatalozásra történő előkészítése,
  • temetkezési helyek előkészítése, sírásás,
  • temetkezési helyek körüli zöldfelület kezelése.

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik legalább 8 általános iskolai végzettséggel,
  • jó fizikai állóképessége van,
  • fizikai munkában szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • rendezett a megjelenése.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány
  • kisgépkezelői (fűkasza, fűnyíró stb.) ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős, biztos, bejelentett munkahely,
  • hosszú távú biztos álláslehetőség,
  • havi rendszerességű munkabér elszámolás és ösztönző bér
  • csoportos balesetbiztosítás a munkába állás napjától,
  • munkába járás költségtérítése,
  • próbaidő leteltét követően Cafeteria juttatás,
  • vállalati üdülő,
  • munkavégzéshez kapcsolódó formaruha juttatás,
  • munkásszállás lehetősége biztosított.

Mivel a foglalkoztatásra előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony feltételeit is (munkaidő, bér, munkába állás időpontja), ennek megfelelően kérjük, hogy bérigénnyel ellátott önéletrajzát juttassa el online aJelentkezem az állásra gombra kattintással vagy munkaidőben 8 és 16 óra között érdeklődjön a +36 30 373 3411 telefonszámon.

Budapest