SMT Folyamatmérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt kollégát a következő pozícióba:

SMT Folyamatmérnök

Feladatok

  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása;
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamat-ábrák, tervezési dokumentáció elkészítése;
  • Áttelepítési- ill. új termék bevezetési csekk-listák vezetése, nyomonkövetése, feldolgozása;
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása;
  • Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Gyártóeszközök felügyelete;
  • A termelés napi szintű támogatása;
  • Kapcsolattartás a karbantartási területtel, külső és belső partnerekkel.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • SMT gyártási területen, lehetőleg autóiparban szerzett min. 2 év tapasztalat;
  • SMT technológia ismerete;
  • Aktív angol nyelvtudás;

Előnyök

  • FMEA és IQFMEA ismerete

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém