SMT Folyamatmérnök (Veszprém)

SMT Folyamatmérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat "SMT Folyamatmérnök" pozícióba:

Feladatok

  • A termelés napi szintű támogatása (technológiai felügyelet)
  • Áttelepítések, termékátvételek a projekt csapattól, változások nyomonkövetése a szériatermékeken
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában
  • Gyártóeszközök felügyelete (pasztázó, paszta ellenőrző, beültető gépek)
  • Műszaki dokumentációk előállítása ill. biztosítása
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel (karbantartás, quality, logisztika, projekt területekkel)
  • Kapcsolattartás a gép beszállítókkal, szervízesekkel
  • SMT szériagyártásban való részvétel
  • Auditokon történő aktív részvétel
  • Gépbeállító technikusok oktatása
  • SMT folyamatok fejlesztése- a folyamatok hatékonyságának és minőségének a javítása, optimalizálása
  • Gépkarbantartások ellenőrzése

Elvárások
  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • SMT gyártási területen szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • SMT technológia ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Gyártási tapasztalat autóipari vagy gyártási területen
  • Nagyfokú rugalmasság és hatékony stresszkezelési képesség

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém