SMT Gépkezelő -Biatorbágy (Biatorbágy)

Biatorbágyi munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres SMT Gépkezelő munkatársakat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres SMT gépkezelő munkatársakat, azonnali kezdéssel!

 Feladatok

  • SMT gépek hatékony üzemeltetése, kezelése, felügyelete
  • Feder utántöltés, szitamosás
  • Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás
  • Modellváltási feladatok végrehajtása
  • Tisztaság és rendezettség fenntartása
  • Munkavédelmi utasítások betartása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló látás
  • Gyorsaság
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbér: bruttó 297.800 Ft / hó
  • Műszakpótlék 40 % (18:00-06:00)
  • Jelenléti pótlék: bruttó 10.000 Ft / hó
  • Cafeteria: nettó 18.000 Ft / hó
  • Bónusz évente két alkalommal
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat (Adony, Agárd, Alcsútdoboz, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Biatorbágy, Bicske, Budaörs, Budapest IX. kerület, Budapest XI. kerület, Csabdi, Csákvár, Diósd, Ercsi, Érd, Etyek, Felcsút, Gárdony, Göböljárás, Gyermely, Gyúró, Herceghalom, Iváncsa, Kajászó, Kápolnásnyék, Környe, Mány, Martonvásár, Nagyegyháza, Óbarok, Oroszlány, Pákozd, Páty, Perbál, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Seregélyes, Sóskút, Szár, Szárliget, Százhalombatta, Székesfehérvár, Tabajd, Tarján, Tárnok, Tata, Tatabánya, Tordas, Törökbálint, Vál, Velence, Vértesacsa, Vértesboglár, Vértesszőlős, Zsámbék)

Munkabér

  • bruttó  297 800 - 325 800  Ft  / hó
Biatorbágy