SMT MÉRNÖK (Vas megye)

SMT MÉRNÖK

Nemzetközi, folyamatosan bővülő autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SMT MÉRNÖK (16-2019) pozícióba.

Feladatok

  • Gyártási tervek készítése és megvalósítása az SMT rendszerekhez,
  • Megelőző karbantartások és a berendezések állapotmegőrzésének támogatása,
  • Részvétel munkautasítások, folyamatleírások és minőségügyi tervek kidolgozásában,
  • Kapcsolattartás a projekt csapattal és a mérnökséggel,
  • A problémamegoldó projektek aktív támogatása.

Elvárások

  • SMT területen szerzett tapasztalat (előny: autóipar),
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Junior, medior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Stabil, tőkeerős háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődés támogatása.

A munkavégzés helye

Vas megye