SMT mérnök (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó Partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akiket érdekel ez a terület vagy már találkoztak SMT technológiával)

SMT mérnök (Székesfehérvár)

Feladatok

  • Programok előállítása, fejlesztése, optimalizálása a dedikált berendezés(ek)hez;
  • A dedikált berendezés programjainak karbantartása;
  • SW-es hibaelhárítás és ciklusidő csökkentése;
  • Gyártásindítás, próba-és prototípusgyártás végrehajtása, a riportáláshoz szükséges információk biztosítása;
  • Együttműködés az új gyártásitechnikák-és technológiák bevezetésében;
  • A közvetett és közvetlen vevői követelmények bevezetése;
  • Projektek bevezetése, az eszközök és berendezések beszerzésének koordinálásában történő részvétel;
  • Új termékek, termékcsoportok, valamint folyamatok bevezetése a termelésbe;
  • Gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartása;
  • Mintagyártások végrehajtása, új gyártási technikák átvétele és bevezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Villamosmérnök/Műszaki Informatikus/Mechatronikai mérnök);
  • Gyártó vállalatnál szerzett több éves szakmai tapasztalat, DE! pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete;
  • Adatbázisok készség szintű ismerete;
  • Industry 4.0 szemléletmód valamint M2M, PLC/C#/Java/Visual basic ismeret.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

  • Budapest, Tatabánya, Veszprém, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár