SMT Operátor (Budapest) (Budapest)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk budapesti munkavégzésre keres SMT gépekre operátor munkatársakat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk budapesti munkavégzésre keres SMT gépekre operátor munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • SMT gépek kezelése és gyártás alatti felügyelete
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Egyszerűbb hibák elhárítása a termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali tájékoztatása
  • Gyártógépeknek szükséges alapanyagok biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • SMT gépkezelésben szerzett tapasztalat és/vagy elektronikai ismeretek
  • Számítógépes alapismeretek
  • 4 műszakos munkarend vállalása (2 nap munka (12 óra), 2 nap pihenő)
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Alapbér: 2000 Ft/ óra + műszakpótlék
  • Egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége heti kifizetéssel!
  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkarend:

  • 4 műszakos munkavégzés- napi 12 órás munkaidő – 2 nap munka, majd 2 nap pihenő

Munkabér

  • bruttó  2 000  Ft  / óra
Budapest