SMT programozó (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

SMT programozó

Feladatok

  • Fuji gépekre beültető program készítése, ellenőrzése, módosítása;
  • Automata gépek programozása;
  • Programok fejlesztése, optimalizálása
  • Próbagyártások támogatása;
  • SMT folyamatok optimalizálása;
  • Új termékbevezetéshez dokumentáció készítése;
  • Munkautasítások, dokumentációk készítése, módosítása;
  • Gépkarbantartások ellenőrzése, kapcsolattartás a karbantartással.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség VAGY több, mint 5 év releváns tapasztalat;
  • SMT programozás, beültetés területén szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő Cafeteria csomag
  • Albérlet támogatás vagy 100% benzin támogatás
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Folyamatos képzések, tréningek (szakmai, nyelvi)

Munkavégzés helye

  • Tatabánya
Tatabánya