Sofőr/Raktáros (Budapest)

22.KERÜLET – BUDAFOK-BUDATÉTÉNY

Sofőr/Raktáros

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó folyamatosan bővülő cégcsoport Sofőr/Raktáros kollégát keres alábbi feltételek szerint:

Feladatok

  • Saját áru és munkagépek szállítására belföldön
  • Cölöpverő gép kezelése, betanítás után
  • Egyéb gépi földmunka (Esetenként)
  • Áru átvétele, - kiadása, leltár készítése
  • Adminisztratív háttérmunkák
  • Megrendelések összesítése, továbbítása a beszerzésnek

Elvárások

  • Műszaki beállítottság
  • C kategóriás jogosítvány
  • Több éves vezetési gyakorlat
  • Targoncavezetői engedély
  • Gépkezelési tapasztalat
  • Felelősségvállalás
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Gépkezelő tanfolyam/ Könnyűgépkezelő/ Nehézgépkezelő
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony, versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

  • Budapest (esetenként az ország különböző helyszínein budapesti kiindulással)

Jelentkezés az állásra: bemutatkozását kérjük küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva vagy keresse kollégánkat a 06-70-770–2169-es telefonszámon.

Budapest