Sofőr/Szerelőmunkatárs (Magyarország)

22.KERÜLET – BUDAFOK-BUDATÉTÉNY

Sofőr/Szerelőmunkatárs

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó folyamatosan bővülő cégcsoport Sofőr/Szerelőmunkatárs kollégát keres alábbi feltételek szerint:

Feladatok

  • Saját áru és munkagépek szállítására belföldön
  • Szabadföldi és tetőre szerelhető napelem telepítése
  • Cölöpverő gép kezelése, betanítás után
  • Egyéb gépi földmunka (Esetenként)
  • Raktározási munkatárs támogatása

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • Több éves vezetési gyakorlat
  • Gépkezelési tapasztalat
  • Felelősségvállalás
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Gépkezelő tanfolyam/ Könnyűgépkezelő/ Nehézgépkezelő/ Targoncajogosítvány
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Bér: minimum nettó 20.000 Ft/ nap

Munkavégzés helye

  • Rugalmas (Magyarország, az ország különböző helyszínein, szállást és az odajutást biztosítjuk)

Jelentkezés az állásra: bemutatkozását kérjük küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva vagy keresse kollégánkat a 06-70-770–2169-es telefonszámon.