Software engineer (DevOps) (Budapest)

Software engineer (DevOps)

Elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG speciális szolgáltatásainak már meglévő és újonnan tervezett szoftweres fejlesztése, rendszerek és alkalmazások integrálását szolgáló kód megírása, GitLab Pipeline-ok definiálása és implementálása, interfészek fejlesztése. Technológiai kulcsszavak: Python, JSON, GitLab, SQL, OS, CI/CD

Feladatok:

  • OS eszközök használata a cél eléréséhez,
  • Tesztesetek fejlesztése, REST-API
  • Interface design és dokumentáció
  • Folyamatok kialakítása és azok automatizációja
  • Release management
  • Repository management

If you have…

  • Python, C++, Bash programnyelvek ismerete és tapasztalat (Go, Java opcionális)
  • JSON, YAML &XML
  • SQL
  • Red Hat Enterprise Linux
  • GitLab
  • Angol középfokú (B2) nyelvtudás

Előnyök:

  • Hálózatos ismeretek, különös tekintettel DHCP témakörre
  • Német középfokú nyelvtudás
  • Swagger, SonarQube ismeret
  • Ansible
  • Curl, Postman, ReadyAPI

Budapest