Software Engineer - Platform (Budapest)

Software Engineer - Platform

Partnerünk egy 15 fős hazai alapítású start-up, amely az új generációk érintőképernyős igényeire szabott egyedi dokumentumszerkesztő alkalmazást álmodott meg, melynek kapcsán igen tekintélyes befektetői háttérre tettek szert. Megoldásuk lehetővé teszi párhuzamos oldalak, aloldalak összefűzését, könnyebbé teszi - a jelenlegi alternatívákhoz képest is - több felhasználó egyidejű kollaborációját a szerkesztésben. Jelenleg tapasztalt back-end fejlesztő kollégával szeretnének bővülni.

Távmunkában is végezhető.

Feladatok

  • Erős platform fejlesztése, ahol a felhasználók könnyedén férnek hozzá és szerkeszthetik az adataikat APIkon keresztül
  • REST APIk, webhookok létrehozása
  • Új feature-ök, speciális plug-inok fejlesztése
  • Continuous delivery/deployment - fejlesztés kis iterációkban
  • Részvétel a teljes fejlesztési folyamatban egy kis agilis csapat tagjaként

Elvárások

  • 5+ év back-end fejlesztői tapasztalat
  • Node.js/TypeScript (esetleg Java vagy C#), PostgreSQL tapasztalat
  • Tapasztalat APIk és platformok építésében
  • Tapasztalat AWS-re épülő skálázható rendszerek fejlesztésében
  • Security & Authentication ismeretek

Amit kínálunk

  • Úttörő megoldások fejlesztése élenjáró technológiai stack-kel
  • Opcionálisan remote vagy office work Start-up környezet
  • Magas fokú autonómia a munkában
  • Stock option Cloudos környezet Mac/Win

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest