Solid Edge ügyféltámogató mérnök (Budapest)

Megbízónk 1992 óta van jelen a hazai CAD/CAM/PLM piacon, 3D-s tervező, megmunkálás tervező, végeselem analízis, és digitális gyártási megoldások forgalmazásával. Olyan fontos iparágak meghatározó beszállítójává vált az elmúlt csaknem két évtized során, mint például az autó- és járműipar, a fogyasztási cikkek ipara, a gépgyártás, a logisztika, a szerszámtervezés és gyártás, az olaj- és gázipar.

Solid Edge ügyféltámogató mérnök

Feladatok

  • Solid Edge ügyfelek szakmai támogatása
  • Tanfolyamok/konzultációk előkészítése, szervezése és megtartása
  • Technikai bemutatók/prezentációk előkészítése és megtartása
  • Szakmai dokumentációk és cikkek írása
  • Ügyféligények felmérése-elemzése-megoldási javaslat

Követelmények

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség
  • 3D CAD szoftver ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos IT ismeretek (Windows op. rendszer, MS Office 365)
  • Jó problémafelismerés és megoldóképesség
  • Gyors analitikus gondolkodásmód, és önálló megoldásorientált munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatépítési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önképzésre való nyitottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetősége
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest